Multimedia - Komunikaty - Historia

Wstęp

Z internetu korzystam od 2000 roku. Wtedy powstała moja pierwsza witryna - autorska galeria fotografii, która stopniowo się rozrastała i w końcu nazwałem ją "Wędrówki z Aparatem w Plecaku". Zawierała moje najlepsze zdjęcia i opisy wypraw rowerowych (obecnie w tamtym kształcie już nie istnieje). W tym samym czasie założyłem serwis informacyjny Szkoły Narciarskiej Aesculap (pod nazwą "Aesculap i Łysa Góra"). Obie te strony pisałem samodzielnie w języku HTML. Oprócz nich równolegle prowadziłem kilka blogów tematycznych o miejscu, w którym pracowałem i swoich wyjazdach szkoleniowych (jako instruktor wykładowca PZN Aesculap reprezentowałem do 2014 roku). Obecnie moją główną stroną jest Eskulap Name. Wiele uwagi poświęcam gruntownie przebudowanym "Wędrówkom...". Wszystkie blogi (po wielu zmianach i aktualizacjach) są dostępne teraz na Bloggerze (patrz menu pod logo). Zapraszam.

Michał Rażniewski

Ujednolicenie stron

Zakończyłem kilkudniową pracę przy ujednolicaniu swoich blogów powiązanych wspólną tematyką (Aesculap, Łysa Góra, Jelenia Góra, fotografia). Wszystkie są opatrzone jednakowym obrazkiem na topie. Mają one także wspólną nawigację. Dlatego można łatwo surfować po nich szukając artykułów czy zdjęć. Linki wiążące wszystkie blogi umieściłem w zakładce "Start", znajdującej się na każdym blogu.
Blogi te (za wyjątkiem Galerii F, która powstała w 2018 roku) zakładałem w latach 2000 - 2014. I jak tytuły wskazują, są poświęcone narciarstwu, kolarstwu górskiemu, łysogórskim konikom i fotografii. Znajdziesz tam wiele wiadomości archiwalnych o działalności Szkoły Narciarskiej i Sudeckiego Klubu Sportowego Aesculap oraz Mikrostacji Sportów Zimowych i Letnich Łysa Góra - Chrośnica - Dziwiszów. Jednym z ciekawszych jest blog o kursokonferencjach instruktorów wykładowców SITN-PZN.

Adresy url:

http://newsy-aesculap.blogspot.com/y (Newsy) | https://michal-razniewski.blogspot.com/ (Fotografia) | http://pogoda-lysa-gora.blogspot.com/ (Łysa Góra) | http://lysogorskie-konie.blogspot.com/ (Łysogórskie konie) | http://droga-lysa-gora.blogspot.com/p/2.html (Łysogórki MTB)| http://moje-relacje-z-sitn.blogspot.com/ (SITN).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz